Podeľme sa (pôst 2018, fotogaléria)

Naša farnosť sa aj tento rok pripojila k celoslovenskému podujatiu 12. ročníka charitatívnej akcie PODEĽME SA! Myšlienkou podujatia je: Nedávam z nadbytku, ale odrieknem si nedeľný obed a z ušetrených peňazí prispejem tým, ktorí to potrebujú. Po sv. omšiach sa v Pastoračnom centre podávali koláčik a čaj, i polievka. Ochotné členky ružencového bratstva našej farnosti pripravili  jednoduché koláče, navarili  čaj a šošovicovú polievku, ktoré  ponúkali farníkom po prvej sv. omši. Po ostatných svätých omšiach bola pridaná  gulášová polievka.

Farníci podľa svojich možností prispeli do zbierky  v hodnote 918,46 Eur, ktoré boli vložené na účet Katolíckeho hnutia žien  Slovenska. Tohtoročný výťažok podujatia bude použitý na dokončenie Krízového centra Vincentinum v Košiciach – Šaci, ktoré bude slúžiť chudobným ženám s deťmi, rodinám a najzraniteľnejším z Košíc.

 
Failed to get data. Error:
Start tag expected, '<' not found

Data returned by Google:
The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.