Bodovanie odpovedí

Na konci každej stredajšej sv. omše kňaz dáva otázku do budúceho týždňa. PODPÍSANÚ odpoveď na otázku vložíte pred nasledujúcou stredajšou detskou omšou do košíka, ktorý je umiestnený vpredu pred oltárom. Na konci detskej omše sa potom vylosuje výherca, pričom všetci, ktorí odpovedali správne, dostávajú 1 bod, pri čiastočne správnych odpovediach dostávajú 0,5 boda. Po získaní každých 10 bodov bude dieťa odmenené za horlivosť.

Otázka do budúceho týždňa: Ktoré krajiny v súčasnosti navštevuje Svätý Otec František?

Meno a priezviskobody
Andráššy Richard8
Aschengeschwandtnerová Simonka21
Bayer Kristián3
Bíliková Michaela18
Bucová Lucia16.5
Bohun1
Černigová Terézia25.5
Drahoňovská Vanessa0
Drahošová Alexandra2
Dvorská Kristína23
Ďuriš Martin14
Fatulová Scarlett2
Foltánová Tatiana3
Frydrych Adam0
Gábriš Michal19
Gálová Lucia10
Gavurníková Adela7
Gubič Peter11
Horňanská Paulínka15.5
Hricová Monika18
Hrtko Dalibor Jakub26
Hunka Adam7.5
Ivanovič Sebastián2
Jenčák Dávid16.5
Karvai Šimon19.5
Klobušník Šimon15
Kočík Adam20.5
Kollár Oskar4.5
Kolláriková1
Kovaľová Karolína19.5
Krajňák Gabriel19
Kulišková Dominika19
Lacová Marcela22
Merešš Mário21.5
Minárik Martin21
Miškolci Alica7
Mock Mathias6.5
Molota Matej15
Mrosková Sofia2
Murárová Nina14
Mužila Ondrej21.5
Nagy Alexander20.5
Náhly Jakub22
Novotná Dominika18.5
Petrovič Lukáš3
Piterka Patrik14
Rakicová Michaela16
Rašlíková Lucia22
Rašlíková Viktória20
Ričovský Jakub18.5
Semeráková Charlotte20
Schmidtová Dominika1
Soczek Juraj22.5
Stará Dominika15
Stav Peter11
Struhárik Michal2
Struháriková Kiara2
Šebáň Adam19
Šimek Patrik20
Škvareninová Hana8
Šurina Richard21
Tahotná Lenka13
Tomajková Michaela0
Trebuňová Silvia5.5
Vaculová Simona0
Vizváriová Terézia17.5
Vojtičková Zoja17.5
Youssef Sára21.5
Zbojová Lucia5
Zobor Marko17
Jalovičár Daniel2
Hasíková Nina8
Viki a Veronika Chvílové2
Eggeling Lukas2
Eggeling Tobias2
Šiškovičová Dorotka8
Rabatin Matúš7
Fiutová Kristína1
Kočišová Katarína9,5
Fecaskaninová Hana0,5
Valentin Timothy Valentín9,5
Mazanová Kristína7,5
Piačková Paulína Klára11
Marenčíková Liliana7
Vargová Ema5
Srnová Vivien9,5
Kyselicová Vanessa8,5
Tóth Alexander1
Kušnírová Tamara10,5
Chvílová Viktória1
Zvardoňová Júlia11
Brillová Veronika11
Haromšitz Vladimír5
Brezovská Laura10
Ďurinová Natália5
Haromšitzová Mirka5
Martišovič Patrik7
Smutná Ema7
Dedík Maxim11
Salajková Sarah8,5
Šiškovičová Rebeka6
Drusková Karolína9
Bokorová Sára7
Benčík Martin10
Michalík Markus4
Budová Monika4,5
Kačala Štefan4
Binev Simeon1
Jankovicsová Zoe9,5
Herbergerová Sofia4
Červený Marek8
Graňačka Joseph6
Gergelová Rebeka10
Badíková (Chrenová) Vanessa7,5
Kurínová Sofia Alexandra6
Modrovská Ema8
Dolník Jakub8
Bezáková Lucia9
Sovičová Liliana10,5
Risík Adam4,5
Zajko Lukáš11
Lipták Peter5,5
Marták Tomáš5
Vizváry Michal5
Repka Patrik7,5
Maňková Barbora1
Kozubová Lucia1,5
Kiš Norbert1
Vargová Sabína9