Farská púť do Marianky

Pozývame farníkov všetkých vekových kategórií na Farskú pešiu púť z nášho kostola do Marianky, ktorá sa uskutoční 1. septembra. Púť obetujeme za našu farnosť a bude to príprava na návštevu pápeža Františka. Púť začneme o 7.00 ráno pri našom kostole a počas putovania sa zastavíme na Hlbokej ceste pri Lurdskej jaskyni, na Partizánskej lúke a na Kačíne. Celá trasa má asi 20 km, spolu s prestávkami by malo putovanie trvať okolo 6 hodín. Púť zakončíme v Marianke svätou omšou a domov sa vrátime autobusom, ktorý bude objednaný na túto príležitosť. Kto si netrúfa ísť na celú púť, môže sa pripojiť na ktorejkoľvek zo spomínaných zastávok. Prosíme všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť, aby sa zapísali do zoznamu pri sakristii kvôli lepšej organizácii podujatia podľa počtu účastníkov. Dá sa prihlásiť aj elektronicky tu.